KONST / Litografier / Färglitografi 14456447
nr 1445 6447
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
"Språket". Signerad, numrerad 148/160, daterad 1975. Färglitografi, yttermått inklusive ram: 63x81 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 31 januari 2022
kl 20:29:25
700 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson